Zwłoki kobiety i mężczyzny znalezione na klatce schodowej w Łodzi

W niedzielny poranek służby zostały poinformowane o znalezieniu ciała kobiety i mężczyzny na klatce jednego z bloków mieszkalnych w Łodzi. Funkcjonariusze odkrycia dokonali w niedzielę, dnia 15 stycznia mniej więcej o godzinie 4:00.

Tragiczne odkrycie w Łodzi

Na miejsce znalezienia ciał dwóch osób od razu skierowano funkcjonariuszy policji z Łodzi. Było to na ulicy Tymienieckiego w Łodzi. Okazało się, że na miejscu znajdują się dwie osoby. Jedną z nich była 30-letnia kobieta, która znajdowała się na piętrze i wciąż dawała oznaki życia. Na innym piętrze znajdował się 34-letni mężczyzna, u którego od razu stwierdzono zgon. Kobieta w następnych godzinach niestety również zmarła.

Na obu ciałach znajdowały się kłute rany. Policja na ten moment stara się wyjaśnić okoliczności, które spowodowały śmierć dwóch osób. W tej sprawie zatrzymano 35-letniego mężczyznę, który może mieć związek ze sprawą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zarówno zatrzymany, jak i osoby, które poniosły śmierć, nie są mieszkańcami Łodzi, lecz pochodzą z województwa łódzkiego.