Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora zapraszają na "Wysokiej klasy spacer" w Parku Podolskim

Osoby szukające aktywnych form spędzania czasu, a przede wszystkim seniorzy, z pewnością zainteresują się propozycją Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora. Organizacje te chcą zachęcić do udziału w wydarzeniu o nazwie „Spacer z Górnej Półki”, które odbędzie się w malowniczym parku Podolskim.

Zaplanowane spotkanie ma miejsce w najbliższy piątek, dokładnie 28 czerwca. Wszystko rozpocznie się punktualnie o godzinie 10:00. Miejsce zbiórki to tężnia znajdująca się na terenie parku. Wydarzenie to będzie miało formę nordic walking, czyli marszu ze specjalistycznymi kijkami, które pomagają w utrzymaniu równowagi i prawidłowego tempa marszu.

Zachęcamy również osoby, które nie posiadają jeszcze swojego sprzętu do nordic walking. Organizatorzy przewidzieli możliwość wypożyczenia kijów dla osób chcących skorzystać z tego typu aktywności. Po zakończeniu marszu uczestnicy będą mogli pozostać na miejsce i wziąć udział w spotkaniu integracyjnym, gdzie będą mieli okazję do poznania się i wymiany swoich doświadczeń.