Heroiczna interwencja kierowcy zapobiega tragedii na łódzkim przejściu dla pieszych

W Łodzi zanotowano niedawno zdarzenie o zaskakująco niebezpiecznym charakterze, które miało miejsce na przejściu dla pieszych. Strona internetowa LDZ Zmotoryzowani Łodzianie udostępniła nagranie, na którym widać, jak kobieta niespodziewanie wpada na pasy i upada tuż przed nadjeżdżającym pojazdem. Tragedii udało się uniknąć jedynie dzięki natychmiastowej reakcji kierowcy. Zdarzenie to skomentowano jako próbę „oszukania przeznaczenia”.

Często słyszymy powiedzenie: „Lepiej stracić sekundę w życiu, niż życie w sekundę”. Niektóre sytuacje skłaniają nas do głębszego zrozumienia tych słów. Taką lekcję otrzymała pewna kobieta, która była tak pośpieszna, że mimo czerwonego światła, postanowiła przekroczyć pasy.

Niestety, nieszczęśliwie potknęła się w połowie drogi tuż przed nadjeżdżającym samochodem. Na szczęście, kierowca wykazał się imponującym refleksem i zdołał zatrzymać pojazd w ostatnim momencie. Nagranie prezentujące tę mrożącą krew w żyłach sytuację zostało opublikowane na stronie LDZ Zmotoryzowani Łodzianie.

Pod tym nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy internetu nie szczędzili krytyki dla nieostrożnego zachowania pieszego.