Jutro zakończy się szczyt OBWE w Łodzi

W piątek, dnia 2 grudnia w Łodzi odbędzie się ostatni dzień szczytu OBWE. Posiedzenie Rady Ministerialnej OBWE odbywa się w EC1 Łodzi. Dokładnie zakończy się w piątkowe popołudnie. Warto przypomnieć, że jeszcze tego ostatniego dnia wszystkie osoby poruszające się po mieście Łódź muszą być gotowe na utrudnienia drogowe, które mogą występować w mieście. Oprócz tego zmieniły się godziny i trasy kursowania łódzkiej komunikacji miejskiej.

Zmiany na łódzkich drogach z powodu trwania szczytu OBWE

Kierowcy oraz mieszkańcy poruszający się po Łodzi muszą jeszcze do piątku zmagać się z utrudnieniami w ruchu drogowym. Oczywiście najwięcej utrudnień można spodziewać się w okolicach EC1 w Łodzi, a także dworca Łódź Fabryczna, a więc w samym Nowym Centrum Łodzi.

Warto przypomnieć także o tym, że cały czas włącznie do piątku zamknięty pozostanie ruch na ulicy Sass-Zdort, placu Dąbrowskiego, a także czasowo na ulicach Orla i Tuwima. Z kolei całkowity zakaz parkowania obowiązuje na ulicach Ogrodowej, Orlej, a także części ulicy Łąkowej, Kilińskiego oraz Tuwima. Zakaz parkowania obowiązuje także na placu Dąbrowskiego. Dodajmy także, że w czasie trwania szczytu OBWE w Łodzi, zamknięta jest także część autobusowa na dworcu Łódź Fabryczna. Część kolejowa działa tam jednak bez zakłóceń.