Mężczyzna sfotografował kobietę w przebieralni na pływalni bez jej zgody

Policja zatrzymała 25-letniego mężczyznę, który sfotografował w przebieralni na pływalni młodszą kobietę. 20-latka podczas przebierania się zauważyła w pewnym momencie widok telefonu, którym mężczyzna próbował zrobić jej zdjęcie. Kobieta o całym zajściu postanowiła powiadomić funkcjonariuszy.

Próba sfotografowania młodej kobiety bez jej zgody

Cała sytuacja w przebieralni na pływalni miała miejsce w sobotę, dnia 22 stycznia, kiedy to 20-latka przebierała się. W pewnym momencie jej wzrok zwrócił się ku ręce z telefonem, która znajdowała się w przebieralni. Ręka pochodziła z sąsiedniego boxu. Kobieta widząc tę sytuację postanowiła przebrać się, a następnie poczekać na mężczyznę. Gdy on również się przebrał, to kobieta już na niego czekała i zadała mu pytanie, dlaczego ją sfotografował. 25-letni mężczyzna w tym momencie jedynie wybuchnął śmiechem.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności

Na miejscu od razu pojawiła się ochrona lokalu oraz policja. Po przyjeździe funkcjonariuszy 25-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Nie mógł jednak jednoznacznie wytłumaczyć tego, dlaczego dopuścił się tego czynu Mężczyzna został od razu zatrzymany i postawiono mu zarzuty utrwalania wizerunku osoby nagiej. Za popełnione czyny grozi mu teraz do 5 lat spędzonych w areszcie. Już niedługo sąd zadecyduje o dalszym losie 25-latka.