Poszukiwany złodziej kilkudziesięciu opakowań kaw z łódzkiego supermarketu

Łódzcy policjanci intensywnie poszukują sprawcy, który dokonał kradzieży 35 sztuk kawy w jednym z lokalnych supermarketów. Na ten moment nie znamy tożsamości sprawcy, jednak policja postanowiła opublikować nagrania z monitoringu. Osoby, które rozpoznają osobę uwiecznioną na kadrze proszeni są o kontakt z policją.

Kradzież kilkudziesięciu kaw z supermarketu

Do kradzieży kaw w ilości 35 sztuk doszło na początku grudnia 2021 roku. Osoba, która dopuściła się kradzieży została jednak uwieczniona na sklepowym monitoringu. Złodziejem okazał się mężczyzna w wieku ponad 30 lat.

Z kamer monitoringu sklepu można zobaczyć, że osobą, która dopuściła się przestępstwa jest mężczyzna ubrany w zimową czapkę z kilkoma paskami oraz nadrukiem, który jest widoczny czołowo. Ponadto mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę. Oprócz tego miał on ubrany również komin.

Policja prosi wszystkie osoby o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny, którego wizerunek został upubliczniony. Zgłoszeń można dokonywać w VI Komisariacie Policji w Łodzi, który znajduje się przy ulicy Wysokiej 45. Oprócz tego wszelkie informacje można przekazywać pod numerem telefonu 47 841 13 39 oraz 47 841 13 00.