Niecodzienne sceny w Łodzi. Atak młodego kierowcy z użyciem paska do spodni

W sieci coraz częściej widzimy filmiki z różnych sytuacji na polskich drogach. Ostatnio do bardzo niecodziennej sytuacji doszło w centrum Łodzi. Jeden z kierowców swoim pojazdem zabarykadował drogę innemu kierowcy, a następnie postanowił zaatakować go paskiem do spodni. Mężczyzna w wieku 23 lat został już zatrzymany przez policję.

Atak młodego mężczyzny w centrum Łodzi

Ostanie dni w Łodzi to różnego rodzaju dziwne sytuacje na łódzkich drogach. W internecie aż roiło się od opinii na temat kierowcy czerwonego samochodu marki Volkswagen Golf. Kierowca tego pojazdu raz po raz dokonywał dziwnych czynów na drodze. Zarówno za kierownicą pojazdu, jak i poza pojazdem.

Podobnie było podczas jednego ze styczniowych poranków, kiedy to kierowca czerwonego Golfa wyprzedził inny pojazd, zabarykadował mu drogę przejazdu, a następnie zaczął paskiem do spodni uderzać w karoserię pojazdu. Następnie doszło również do ataku na kierowcę pojazdu i uderzeniu w głowę tym samym paskiem do spodni. Sytuacja została zarejestrowana przez pasażera poszkodowanego, który nagrał wszystko telefonem komórkowym. Sytuacja od razu została zgłoszona na Policję, wraz z dowodem w postaci nagrania z telefonu komórkowego.

To nie pierwszy incydent z udziałem agresywnego 23-latka

Zarówno internauci, jak i policjanci bardzo szybko połączyli fakty z ostatnich dni i doszli do wniosku, że młody mężczyzna jest odpowiedzialny również za inne zdarzenia drogowe. Najprawdopodobniej to on jest odpowiedzialny za liczne awantury z kierowcami, czy też prowokowanie przechodniów niewybrednymi słowami.

Mężczyzna został już aresztowany przez policję, po tym, gdy jeden z funkcjonariuszy zauważył 23-latka na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. I to na gorącym uczynku, ponieważ kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen Golf ponownie zajeżdżał drogę kierowcom i doprowadzał do spornych sytuacji. Pobudzony mężczyzna został więc zatrzymany i obecnie oczekuje na wyrok w tej sprawie. Na ten moment został on jednak przetransportowany do szpitala na badania oraz obserwacje, gdyż funkcjonariusze mieli wątpliwości co do jego zdrowia psychicznego.

Do podobnych incydentów dochodzi niestety w całej Polsce. Przykładem może być interwencja policjantów w Ostrowie Wielkopolskim, kiedy to musieli oni zatrzymać nożownika pod marketem, który zaatakował 50-letniego mężczyznę. Więcej o ataku nożownika w Ostrowie Wielkopolskim przeczytamy w artykule na stronie informacyjnej e-Ostrow.