Personel MPO Łódź przemienia się w Świętych Mikołajów podczas wzruszającej wizyty w Domu Dziennego Pobytu

Pracownicy Łódzkiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania przyjęli na jeden dzień role Świętych Mikołajów. Ta wyjątkowa sytuacja miała miejsce 7 grudnia, kiedy to personel z MPO odwiedził seniorów mieszkających w Domu Dziennego Pobytu na Bednarskiej ulicy w Łodzi. Dołączyło do nich również kilkoro uczniów z klasy 8A Szkoły Podstawowej nr 149 noszącej imię Obrońców Westerplatte.

Zarówno goście, jak i osoby starsze wspólnymi siłami ubrali choinkę, tworząc świąteczny nastrój. Wszyscy obecni na tym spotkaniu otrzymali od „Mikołajów” małe prezenty.

Prezes MPO Łódź, Jan Zbroński, wyraził swoje podziękowania za miło spędzony czas oraz serdeczne i domowe przyjęcie. Docenił również umiejętności organizacyjne i komunikacyjne młodzieży podczas wspólnego ubierania choinki. Wyraził nadzieję, że symboliczne upominki będą miłym dodatkiem do atmosfery nadchodzących dni świątecznych.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Łodzi od kilku lat angażuje się w pomoc seniorom z Domu Dziennego Pobytu na Bednarskiej ulicy, organizując takie spotkania.