Porywające widowisko w Atlas Arenie – koncert Dody na horyzoncie

Miłośnicy muzyki mogą spodziewać się niezapomnianego show w Atlas Arenie. Oczekuje ich bowiem pełne niespodzianek wystąpienie charyzmatycznej Dody, którego termin ustalono na 20 stycznia 2024 roku. Czeka nas zapierająca dech w piersiach niespodzianka, z magiczną scenografią oraz zaskakującymi efektami towarzyszącymi każdej minucie koncertu.

Artystka odwiedzi Łódź w ramach swojej trasy koncertowej AQUARIA Tour. Na liście koncertowej znajdują się hity z jej najnowszego albumu „Aquaria”, który zdobył statuetkę platynowej płyty niemal natychmiast po premierze. Każdy utwór z tego albumu może pochwalić się fenomenalnymi wynikami odtworzeń na platformie YouTube, liczącymi w milionach. Ale to nie wszystko – Doda zaserwuje publiczności również utwory, które przyniosły jej popularność w ciągu dwudziestoletniej kariery.

Sama artystka zapewnia, że koncerty tej trasy stanowią prawdziwe kompendium sztuki. Widzowie będą mieli okazję doświadczyć unikalnego połączenia muzyki, teatru i tańca w jednym. Doda jest pełna entuzjazmu: „Wraz z moim zespołem zmierzamy w waszą stronę! Przygotujcie się na widowisko, które na długo zapadnie wam w pamięć”.