Pożar kamienicy w Łodzi. Mężczyzna wyskoczył z okna

W jednej z łódzkich kamienic w sobotę 4 września doszło do pożaru. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Łagiewnickiej w Łodzi. Nim na miejscu pojawili się strażacy, jeden z lokatorów zmuszony był wyskoczyć z okna.

Ogień w mieszkaniu jednej z łódzkich kamienic

Policjanci starają się wyjaśnić okoliczności zdarzenia, które doszło w sobotę 4 września w Łodzi. Na ten moment jednak nie są znane żadne bardziej szczegółowe informacje w tym temacie.

Niestety nie wszyscy domownicy, którzy znajdowali się w mieszkaniu zdołali je opuścić o właściwym czasie przez drzwi wejściowe. Stąd też na ryzykowny wyskok z mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze musiał zdecydować się starszy mężczyzna. Znajdujący się w pobliżu przechodnie od razu zareagowali na tę sytuację i stworzyli na dole specjalne miejsce, w którym starali się zamortyzować upadek mężczyzny.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala

Niestety, ale na wskutek upadku i całej sytuacji związanej z pożarem mieszkania, mężczyzna i tak odniósł obrażenia, z powodu których musiał udać się do szpitala. Oczywiście został odpowiednio opatrzony i przetransportowano go do lokalnego szpitala.

Na miejscu w akcji gaśniczej udział brało aż 7 zastępów straży pożarnej oraz 25 ratowników. Z kamienicy mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Łagiewnickiej 96 ewakuowano również 3 inne osoby.