Szczegóły śmiertelnego wypadku drogowego w Łodzi – 39-letni kierowca mercedesa nie żyje

Pod nadzorem prokuratury, funkcjonariusze łódzkiej policji intensywnie pracują nad wyjaśnieniem szczegółów tragicznego wypadku drogowego. W wyniku tego zdarzenia życie stracił 39-letni mężczyzna, który kierował mercedesem.

Pod nadzorem Prokuratury Łódź Widzew, policja stara się ustalić wszelkie okoliczności dotyczące wypadku, do jakiego doszło 7 maja 2024 roku około godziny 10 rano na drodze krajowej nr 14 w Łodzi. Zgodnie z wstępnymi ustaleniami, 39-letni mężczyzna jadący lewym pasem ruchu DK14 od zjazdu nad Dobrzynką na wysokości 64 km trasy, z nieznanych jeszcze powodów zderzył się z tyłu innego pojazdu tej samej marki. Siła uderzenia była tak duża, że mercedes został zepchnięty na dzielący jezdnię pas, po czym uderzył w barierki. Niestety, skutkiem tego nieszczęśliwego wypadku było zgon na miejscu 39-letniego kierowcy mercedesa.

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczając zarówno ślady jak i nagrania z monitoringu. Okoliczności tego tragicznego wypadku są teraz badane pod nadzorem prokuratora przez specjalistów z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Funkcjonariusze łódzkiej drogówki apelują o zachowanie ostrożności, rozwagi i zdrowego rozsądku podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Podkreślają, że nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do straszliwej tragedii.