W social mediach zrobiło się głośno o dziurze w pokrywie ulicznej na terenie Łodzi

Na terenie Śródmieścia w Łodzi spotkać można pokrywę uliczną z dziurą. Taka sytuacja wywołała ogromną dyskusję w mediach społecznościowych. Na jednej z facebookowych grup doszło do dyskusji na temat tego, co na własne oczy zobaczyli mieszkańcy oraz internauci na zdjęciach. W jaki sposób powstała dziura w pokrywie ulicznej na ulicy Wólczańskiej 138 w Łodzi i co o niej wiadomo?

Dziura w pokrywie ulicznej na ulicy Wólczańskiej 138

Wywołująca ogrom dyskusji w Internecie dziura znajduje się dokładnie w pokrywie studni teletechnicznej. Dziura znajduje się tuż przed wejściem do metra w Łodzi. Z komentarzy umieszczonych pod zamieszczonym zdjęciem dziurawej pokrywy wiadomo, że dziura ta znajduje się tam już dłuższy czas. I niestety do tej pory nikt z tym nic nie zrobił.

Kto i kiedy naprawi uszkodzoną pokrywę studni teletechnicznej w Łodzi?

Oczywiście niektóre osoby i podmioty skierowały pytanie do Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi, aby dowiedzieć się nieco więcej na ten temat. Mieszkańcy na pewno chcą wiedzieć kiedy i czy w ogóle ktoś planuje zająć się tą dziurą. Okazuje się jednak, że owa pokrywa studni teletechnicznej należy do firmy Orange i to właśnie gestor sieci ma zająć się to sprawą. Podobno firma Orange zleciła już naprawę uszkodzonej pokrywy studni teletechnicznej i rzeczywiście w niedługim czasie ma zostać ona naprawiona. Mamy nadzieję, że naprawa zostanie wykonana jak najszybciej, ponieważ dziura w pokrywie naprawdę stwarza zagrożenie dla przechodniów.