Węgierski przewoźnik samolotowy Wizz Air ponownie pojawił się na lotnisku w Łodzi

W piątek, dnia 16 grudnia, mniej więcej o godzinie 9:05 na lotnisku w Łodzi ma pojawić się samolot należący do węgierskiego przewoźnika Wizz Air. Warto dodać, że minęło już 10 lat od momentu, kiedy po raz ostatni samolot tych linii pojawił się na lotnisku w Lublinku.

Wizz Air ponownie na łódzkim lotnisku w Lublinku

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air są znane na całym świecie. Przede wszystkim oferują konkurencyjne ceny dla klientów. Dzięki temu pasażerowie w niskich cenach mogą korzystać z przelotów pasażerskich.

Teraz po wielu latach ponownie samoloty węgierskich linii lotniczych Wizz Air pojawią się na lotnisku w Lublinku. To wszystko za sprawą połączenia pomiędzy Łodzią a Londynem. Samolot węgierskich linii będzie obsługiwał połączenie lotnicze Łódź Lublinka – Londyn Luton.

Warto dodać, że Wizz Air współpracował już z lotniskiem w Lublinku. Było to w latach 2010 – 2013. W tamtym okresie węgierskie tanie linie lotnicze również obsługiwały połączenie z lotniskiem Londyn Luton, a także obsługiwały pasażerów na trasie Łódź – Dortmund oraz Łódź – Sztokholm.