Wypadek na alei Kościuszki z udziałem samochodu osobowego oraz dwóch tramwajów

Kierowca samochodu spowodował poważny wypadek na alei Kościuszki w Łodzi. Dokładnie, to do zdarzenia doszło na alei Kościuszki tuż obok ulicy Struga. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, dnia 26 lutego, mniej więcej o godzinie 17:00.

Poważny wypadek drogowy na alei Kościuszki

Do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz dwóch tramwajów doszło z winy kierującego samochodem. To właśnie mężczyzna jadący samochodem osobowym przejechał przez skrzyżowanie w momencie, gdy na sygnalizacji świetlnej widniało czerwone światło. W tym momencie uderzył on w tramwaj, który jechał w kierunku centrum. W tym samym czasie nadjeżdżał drugi tramwaj, który poruszał się w kierunku Manufaktury. W ten sposób doszło do drugiego uderzenia w samochód, które skończyło się tym, że samochód osobowy został przeciągnięty przez mniej więcej 30 metrów.

W wyniku wypadku na alei Kościuszki oraz okolicznych ulicach od razu stworzyły się dość spore korki. Ruch w tym miejscu rozluźnił się dopiero, gdy na miejsce przyjechały służby. Na miejscu zdarzenia pojawiła się również karetka pogotowia ratunkowego. W wyniku wypadku na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń.