Zdecydowane zwycięstwo siatkarek z Łodzi nad siatkarkami z Rzeszowa

Drużyna ŁKS Commercecon Łódź wynikiem 3:0 zakończyli spotkanie z Developres Bella Dolina Rzeszów. Do tej pory siatkarki z Rzeszowa wygrały czternaście spotkań, a odnieśli tylko i wyłącznie jedną porażkę. I porażka ta była właśnie w pierwszym meczu z łódzkimi siatkarkami – wtedy ŁKS Commercecon Łódź zwyciężył 3:2.

Zwycięstwo łódzkich siatkarek w Rzeszowie

To spotkanie rozegrane zostało na parkiecie w Rzeszowie. Od samego początku wiadomo było, że będzie to ciężki mecz dla obu zespołów i nikt nie odda tutaj zwycięstwa za bezcen. Z biegiem czasu jednak w decydujących momentach meczu, to jednak siatkarki z Łodzi wykazywały się lepszą skutecznością i efektywnością. Dzięki temu pierwszy set tego meczu zakończył się przy wyniku 19:25, drugi 20:25, a trzeci 25:27. Warto dodać, że w trzecim secie gospodynie z Rzeszowa prowadziły już 23:19. Jednak wtedy w polu serwisowym łódzkiej drużyny znalazła się Ratzke i zaliczyła świetną serię, dzięki czemu po zaciętej walce udało się wygrać ten set na przewagę punktową. Ostatecznie mecz na szczycie pomiędzy Developres Bella Dolina Rzeszów a ŁKS Commercecon Łódź zakończył się zwycięstwem łodzianek 0:3.