23-latek z Łodzi posiadał ponad kilogram różnych narkotyków w mieszkaniu

Dnia 5 października, we wtorek, doszło do zatrzymania młodego mieszkańca Łodzi. Mężczyzna w wieku 23 lat podejrzewany był o przestępczość narkotykową. Podejrzenia okazały się słuszne, a mężczyzna został zatrzymany. Policjanci postanowili przeszukać także mieszkanie podejrzanego. Tam znaleźli spore ilości narkotyków, które były posortowane w specjalne torebki z folii.

Znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu 23-latka

Policjanci po zatrzymaniu 23-latka postanowili od razu przeszukać jego mieszkanie. Mieli słuszne podejrzenia co do tego, że może tam się znajdować zdecydowanie więcej narkotyków. Podejrzenia funkcjonariuszy były jak najbardziej słuszne. Co dokładnie znaleziono w mieszkaniu młodego mężczyzny?

Przeszukanie mieszkania młodego mężczyzny

W mieszkaniu znaleziono m.in. ponad 650 gramów psychotropowej substancji, ponad 500 gramów marihuany, czy też 35 gramów amfetaminy. Oprócz tego znaleziono także 0,45 grama metaamfetaminy. Wszystkie substancje zostały oddane specjalistom, aby wykonali oni dokładniejsze badania. U mężczyzny znaleziono także gotówkę w wysokości 5720 złotych.

Policja już postawiła mężczyźnie zarzuty związane z tą sprawą. Na ten moment zarzuca mu się posiadanie psychotropowych i odurzających środków w znacznej ilości. Funkcjonariusze aresztowali mężczyznę na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu aż do 10 lat więzienia.