Aż 29 rannych zostało w zderzeniu dwóch tramwajów w Łodzi

Do zderzenia tramwajów doszło w Łodzi. W czwartek, dnia 25 sierpnia przy alei Piłsudskiego zderzyły się dwa tramwaje. Mowa tutaj o tramwajach linii 10, który wjechał w tramwaj linii 14. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe i służby bezpieczeństwa. W wyniku tego zdarzenia aż 29 osób zostało rannych, a 11 z nich zostało przetransportowanych do lokalnego szpitala.

Zderzenie tramwajów na alei Piłsudskiego w Łodzi

Funkcjonariusze policji starają się wyjaśnić w jaki sposób doszło do zderzenia tramwajów w Łodzi. Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów w tym temacie. Wiadomo, że obydwaj motorniczy byli trzeźwi. Policja od razu na miejscu przebadała obydwu motorniczych, jednak potem policjanci dodali, że dodatkowo pobiorą od nich krew, aby można było przeprowadzić bardziej dogłębne badania.

Na miejscu zdarzenia przy alei Piłsudskiego od razu pojawili się medycy. Pasażerowie otrzymali na miejscu pomoc medyczną, jednak aż 11 osób musiało zostać przetransportowanych do szpitala. Warto dodać, że łącznie w obydwu tramwajach w tym czasie podróżowało aż około 100 osób. Więcej informacji na temat tego zdarzenia być może można już znaleźć na stronie pod adresem https://lodzinfo.pl/.