Daniel Villanueva nowym zawodnikiem Widzewa Łódź

Pomimo tego, że Widzew Łódź oraz pozostałe drużyny piłkarskie w Polsce rozpoczęły już oficjalnie sezon ligowy, to wciąż odbywają się jednak ciekawe transfery. Oficjalnie potwierdzono już, że do łódzkiego Widzewa trafi Daniel Villanueva. Jest to piłkarz, który w ostatnim czasie grywał w rezerwach hiszpańskiej Granady. Swój talent piłkarski także szlifował na hiszpańskich boiskach, będąc wychowankiem jednego z najlepszych zespołów w Hiszpanii, a więc Villareal.

23-latek z Hiszpanii nowym zawodnikiem łódzkiego Widzewa

Początek sezonu w wykonaniu lokalnej ekipy jest całkiem niezły. Po dwóch spotkaniach w 1. Lidze Polskiej przewodzą oni tabeli. Mimo wszystko włodarze klubu starają się zrobić wszystko, aby Widzew w następnym sezonie zameldował się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Piłkarz przeszedł kilka dni temu w Łodzi testy medyczne. Podobno zaprezentował się na nich nad wyraz dobrze. Trener zespołu Janusz Niedźwiedź z pewnością ma nadzieję, że piłkarz okaże się rzeczywistym wzmocnieniem łódzkiego zespołu.

Wypowiedź nowego zawodnika Widzewa Łódź

Zawodnik pochodzący z Hiszpanii zdążył udzielić już wywiadu w polskich mediach. Mogliśmy w nim usłyszeć, że Daniel Villanueva miał okazję oglądać dwa pierwsze spotkania ligowe drużyny Widzewa Łódź. Zaznaczył, że zaprezentowali oni się naprawdę dobrze i cieszy się, że będzie mógł zagrać w klubie jakim jest Widzew. Co więcej zaznaczył, że ogromne wrażenie zrobiła na nim także atmosfera, którą na meczach tworzą kibice Widzewa.