Depilacja miejsc intymnych

Przy korzystaniu z tradycyjnych metod depilacji miejsc intymnych naraża się skórę na podrażnienia lub zranienia. Zwiększa się przy tym ryzyko infekcji. Jest to również bardzo czasochłonne i niestety po upływie krótkiego czasu trzeba zabieg depilacji powtarzać. Szukasz sposobów na trwałe i szybkie pozbycie się włosków z okolic intymnych lub innych części ciała? Sprawdź, na czym polega depilacja laserowa. Dowiedz się więcej o rodzajach takiej depilacji i jej zaletach.

Co to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest zabiegiem trwałym i bezbolesnym. Wykorzystuje zdolność światła lasera do niszczenia cebulek i meszków włosa. Dzięki temu skutecznie zapobiega ich odrastaniu. W naszym salonie kosmetycznym korzystamy z lasera firmy Mediostar Next Pro. Dla uzyskania najlepszych i satysfakcjonujących efektów zalecamy odbycie od sześciu do ośmiu spotkań. Istotne i widoczne zmiany pojawiają się już po czwartej wizycie. Skutki depilacji laserowej utrzymują się aż do siedmiu lat.

Depilacja laserowa jest bezpieczna i nie powoduje podrażnień i zranień. Eliminuje także ryzyko zapalenia mieszków włosowych i wrastania włosków, które występują w trakcie stosowania tradycyjnych metod depilacji. Przed podjęciem zabiegów depilacji laserowej należy skonsultować się ze specjalistą kosmetologiem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Jakie rodzaj depilacji laserowej wybrać w czasie zabiegu?

Salon kosmetyczny, którego ofertę możesz sprawdzić na www.depilacja-laserowa.info, stosuje różne rozwiązania i rodzaje depilacji. Jest możliwość wykonania płytkiej depilacji bikini, która obejmuje wzgórek łonowy, wargi sromowe oraz pachwiny. Wersja głęboka depilacji bikini zawiera dodatkowo eliminację włosków z pośladków i szpary pośladkowej.

Wybór konkretnego sposobu depilowana zależy od indywidualnych oczekiwań i preferencji dotyczących wizualnego wyglądu obszaru bikini. Jeśli na początku nie mamy sprecyzowanych obszarów do depilacji, warto zdecydować się na zabieg na niewielkim obszarze ciała. Sam zabieg trwa zazwyczaj od 10 do 60 minut. Zależy to oczywiście od wybranego zakresu depilacji. Depilacja laserowa Warszawa oferuje zabiegi już od 200 złotych.

Jak przygotować się do depilacji laserowej bikini?

Przed pierwszym zabiegiem, na dzień przed wizytą, zaleca się zgolenie włosków maszynką ręczną. Ponadto, jeśli miejsce poddawane zabiegowi było wcześniej depilowane woskiem, pastą cukrową lub depilatorem wskazane jest jego zakończenie na cztery tygodnie przed planowaną wizytą. Bardzo istotna jest również wstrzemięźliwość ze stosowaniem leków w postaci antybiotyków, przeciwbólowych, a także alkoholu i ziół fotouczulających, takich jak arcydzięgiel, dziurawiec oraz nagietek.

Od czego zależy depilacja miejsc intymnych?

Efekty depilacji bikini zależą bezpośrednio od koloru włosa i odcienia skóry. Zabiegi dostępne w salonie bazują na włosach brązowych, czarnych i ciemnych blond. Z doświadczenia specjalistów prowadzących depilację potwierdza się zależność, iż im jaśniejszy fototyp skóry klienta, tym lepsze efekty zabiegu można uzyskać.

Laser, który wykorzystujemy w naszym salonie, pozwala na szeroki dobór parametrów odpowiednich do koloru skóry i rodzaju owłosienia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jak również z dostępnych pakietów promocyjnych. Zawierają zestawy podstawowych zabiegów depilacyjnych oraz opcje rozszerzone. Dzięki nim można w czasie jednej wizyty przeprowadzić kilka depilacji.