Za pomocą maczety dokonał ataku na dwóch innych mężczyzn

Do niebywałego ataku doszło kilka dni temu w Łodzi. Mężczyzna w wieku 37 lat w pewnym momencie dokonał ataku na dwóch mężczyzn. Zaatakował on ich za pomocą maczety. W wyniku ataku jedna z ofiar musiała zostać przetransportowana do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i usłyszał już zarzuty.

Atak maczetą przy ulicy Skalnej w Łodzi

Zdarzenie z udziałem 37-latka i atakiem z wykorzystaniem maczety miało miejsce w środę, dnia 27 lipca. Cała akcja działa się przy ulicy Skalnej w Łodzi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37-latek podszedł do 63-latka i zupełnie bez powodu zadał mu kilka ciosów. Zagroził on mu także przedmiotem, który był podobny do broni, przez co w ten sposób zmusił go do tego, aby mężczyźni wspólnie pojechali w inne miejsce. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że mężczyźni znajdują się na ulicy Skalnej. Tam 63-latek miał zapukać do jednego z mieszkań, a po otwarciu drzwi przez 76-latka, napastnik wykonał ruch maczetą i zadał ofierze kilka uderzeń. Po tym mężczyzna od razu uciekł.

Zatrzymanie 37-letniego sprawcy

Jeszcze tego samego dnia policjantom udało się schwytać sprawcę całego zajścia. Okazał się nim 37-latek, który podczas zatrzymania był pod wpływem alkoholu. W jego organizmie znajdowało się ponad 2 promile alkoholu. Warto dodać, że mężczyzna był karany już wcześniej. Teraz już niedługo odpowie za swoje czyny. Grozi mu nawet dożywocie. Obecnie mężczyzna został aresztowany tymczasowo na okres 3 miesięcy.