Dobry i stabilny internet w Łodzi – co wybrać?

Chcesz zmienić łącze na lepsze, jednak nie wiesz, jaki internet w Łodzi sprawdzi się najlepiej? Wybierz rozwiązanie, które przekonało do już do siebie użytkowników w całej Polsce. O czym mowa? Sprawdź internet światłowodowy, z którym surfowanie po ulubionych stronach, praca lub nauka zdalna, a nawet oglądanie filmów i seriali będą znacznie prostsze i przyjemniejsze!

Czym charakteryzuje się sprawdzony internet światłowodowy?

Dobry internet światłowodowy działa bez problemów nawet wtedy, gdy pogoda drastycznie się zmienia, a praca i nauka zdalna nie polegają na wyłapywaniu pojedynczych zdań z rozmowy. Jakie cechy powinien mieć internet światłowodowy w Łodzi? Na co zwrócić uwagę?

Prędkość pobierania

To jeden z kluczowych parametrów, któremu trzeba przyjrzeć się przed wyborem internetu światłowodowego. Minimalna wartość, jaką warto przyjąć to 300 Mb/s. Dzięki temu możliwe jest komfortowe korzystanie z łącza, m.in. pobieranie plików czy obsługiwanie poczty elektronicznej. Rozważ więcej Mb/s, jeśli lubisz oglądać filmy i seriale lub grasz w gry internetowe, np. RPG online.

Prędkość wysyłania

Pamiętaj, że prędkość wysyłania jest często niższa niż szybkość pobierania. Przyjęło się, że minimalna wartość wysyłania powinna wynosić 50 Mb/s. Wartość uploadu jest szczególnie ważna dla osób, które zajmują się streamowaniem, a także pracują całkowicie w systemie zdalnym. Wybór odpowiedniego internetu światłowodowego jest w tym przypadku bardzo istotny.

PING – opóźnienia w transmisji dźwięku i obrazu

Jak najniższa wartość tego parametru będzie bardzo istotna dla streamerów i graczy. To od szybkości przesyłu danych zależy płynność rozgrywki czy wideo udostępnianego w czasie rzeczywistym. Dobry internet światłowodowy gwarantuje opóźnienie transmisji w wysokości ok. 10 ms.

Bezpłatny router

To kolejna punkt, który warto sprawdzić. Usługodawcy bardzo często na czas trwania umowy w cenie abonamentu udostępniają router Wi-Fi. Nowoczesne urządzenie da ci możliwość połączenia się albo przewodowo przez kabel Ethernet, albo bezprzewodowo – za pomocą łącza Wi-Fi. Dzięki temu skorzystasz z internetu w każdym pomieszczeniu twojego domu lub mieszkania.

Dodatkowe usługi podczas trwania umowy

Oferty internetu światłowodowego często wzbogacone są o dodatkowe i bardzo atrakcyjne usługi, takie jak dostęp do telewizji internetowej lub do serwisów streamingowych z muzyką. Jeśli masz taką możliwość, rozważ połączenie wielu usług u jednego dostawcy – wybierając takie rozwiązanie, możesz sporo zaoszczędzić.

Internet z telewizją w Łodzi od Netii

Chcesz wybrać internet światłowodowy, który zagwarantuje ci wszystkie wyżej omówione opcje? Sprawdź internet w Łodzi od Netii. Do wyboru masz kilka prędkości: 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 1 Gb/s. Dodatkowo na czas trwania umowy otrzymujesz nowoczesny router, a także dekoder telewizyjny obsługujący standard 4K. W cenie abonamentu możesz wybrać również jeden z pakietów telewizyjnych – Dla Kinomaniaka, Dla Fanów Sportu lub Dla Każdego. Nie zwlekaj i już teraz sprawdź możliwości internetu światłowodowego w Łodzi. Wybierz sprawdzonego dostawcę i ciesz się stabilnym łączem.