Dwa śmigłowce pojawiły się w miejscu wypadku na trasie Kutno-Łódź

W niedzielę, dnia 30 października, doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 702. Wypadek drogowy dokładnie miał miejsce w miejscowości Konarzew, na trasie Kutno-Łódź. W wypadku drogowym uczestniczył jedynie jeden pojazd, którym był samochód osobowy marki Ford.

Wypadek na trasie Kutno-Łódź

Do wypadku na trasie Kutno-Łódź w miejscowości Konarzew doszło mniej więcej o godzinie 13. To właśnie wtedy kobieta w wieku 20 lat straciła panowanie nad prowadzonym samochodem osobowym. W wyniku utraty panowania nad pojazdem przez 20-letnią kobietę, samochód zjechał z toru drogi i uderzył w barierę na mostku. W samochodzie oprócz kierującej znajdowały dodatkowe trzy osoby.

Poszkodowani zostali zabrani do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala za sprawą ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z kolei kierująca oraz pasażerka zostały przewiezione karetką do szpitala. Poszkodowani z niedzielnego wypadku drogowego trafiły do szpitali w Łodzi oraz Zgierzu. Na miejscu oprócz policji i ratowników medycznych pojawiły się także pięć zastępów straży pożarnej. Z powodu wypadku na drodze wojewódzkiej nr 702 w miejscowości Konarzew występowały czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.