Kobieta w wieku 70 lat została potrącona przez tramwaj na przejściu dla pieszych

Do kolejnego potrącenia doszło w mieście Łódź. Tym razem potrącona została kobieta w wieku 70 lat. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy okazuje się, że kobieta przechodziła przez wyznaczone przejście dla pieszych. Do zdarzenia doszło na przejściu nieopodal Ronda Lotników Lwowskich w Łodzi. Kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Potrącenie 70-letniej kobiety na przejściu dla pieszych

Jak informują służby, do zdarzenia doszło we wtorek, dnia 25 października, mniej więcej o godzinie 13:00. To właśnie tam według ustaleń funkcjonariuszy doszło do potrącenia kobiety przez tramwaj, która poruszała się przejściem dla pieszych. W tym miejscu przejeżdżał tramwaj linii 16, który zmierzał ulicą Pabianicką w stronę alei Politechniki.

70-letnia kobieta została potrącona, wskutek czego odniosła obrażenia twarzoczaszki, a także złamała prawą rękę. Kobieta została przetransportowana do łódzkiego szpitala imienia Wojskowej Akademii Medycznej. Policjanci z Łodzi sprawdzili także, czy motorniczy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do kierowania tramwajem. Ponadto funkcjonariusze przebadali także motorniczego na zawartość alkoholu w organizmie. Posiadał on wszystkie niezbędne dokumenty i uprawnienia, a badanie alkomatem wykazało, że był on trzeźwy.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach doszło także do potrącenia 84-letniej kobiety na przejściu dla pieszych w Łodzi. Kobieta niestety zmarła w szpitalu.