Ekologiczne imprezy na horyzoncie: targi „natura FOOD” i „beECO” następnym miejscem spotkań ekspertów branży

Rok 2021 przynosi kolejną edycję wydarzeń dedykowanych świadomemu odżywianiu i zdrowemu stylowi życia. Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej o nazwie „natura FOOD” oraz Targi promujące Ekologiczny Styl Życia „beECO” zaplanowane są na dni od 27 do 29 października. Lokalizacją tych wydarzeń jest łódzka Hala EXPO, przy ulicy Politechniki 4.

Targi te stanowić będą miejsce spotkań dla osób związanych z branżą produktów bio – producentów, przetwórców, jak również ekspertów z tej dziedziny. Będzie to również okazja do udziału w różnorodnych wydarzeniach i warsztatach skupionych wokół tematu zdrowego odżywiania i ekologicznego stylu życia.

Podstawowym celem organizacji Targów natura FOOD & beECO jest popularyzacja zdrowych nawyków życiowych, które opierają się na dostępie do informacji o certyfikowanych produktach. To dotyczy nie tylko żywności czy rolnictwa ekologicznego, ale także kosmetyków, środków czystości czy ekologicznych opakowań.

Na Targach nie zabraknie także atrakcji. Na pewno porwą nas swoimi warsztatami Biokurier, a magazyn Hipoalergiczni poprowadzi kolejną odsłonę cenionego przez uczestników Forum Alergii. Dodatkowo, pokazy kulinarnych umiejętności przeprowadzą Adam Kozanecki – finalista czwartej edycji programu MasterChef oraz Aleksander Michalski, uznany szef kuchni z Warszawy.

Tradycją Targów natura FOOD & beECO jest rozstrzygnięcie konkursu o Złoty Medal wydarzenia. To unikalna inicjatywa, dzięki której możemy poznać nie tylko nowatorskie produkty, ale również te, które dopiero zapowiadają swoje wejście na polski rynek.