Festiwal Roślin powraca do Łodzi: odkryj nieznane gatunki w EC1

Już w ten weekend, 20 i 21 kwietnia, klimatyczna Hala Maszyn EC1 na ul. Targowej 1/3 w Łodzi stanie się miejscem nietuzinkowych spotkań z naturą. To właśnie tu odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Roślin – wydarzenia, które cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników zielonej przestrzeni. Warto podkreślić, że uczestnictwo w tym wydarzeniu jest zupełnie bezpłatne.

Organizatorzy festiwalu, ekipa Roślinnego Marketu, zadbali o to, by w bieżącym sezonie oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna. Na odwiedzających czekają między innymi rzadkie gatunki roślin, które stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. To idealna okazja do odkrycia fascynującej różnorodności świata flory oraz zdobycia doniczek ozdobionych nowoczesnymi i trendy wzorami. Ale to nie wszystko – na stoiskach dostępne będą także specjalistyczne podłoża, ekologiczne nawozy, a nawet literatura i akcesoria dla prawdziwych pasjonatów botaniki. Organizatorzy przygotowali również wiele innych, miłych niespodzianek.

Festiwal Roślin w EC1 Łódź rozpocznie swoje działanie 20 kwietnia (sobota) o godzinie 8:00 rano i potrwa do 20:00. Następnego dnia, 21 kwietnia (niedziela), odwiedzający będą mogli cieszyć się zieloną atmosferą festiwalu od 10:00 do 18:00.