„Joga w parku” wraca do Łodzi: trzy lokalizacje, darmowe zajęcia przez całe lato

Project „Zielona Łódź” rozpoczyna ponownie swój popularny program „Joga w parku”. Przez całe lato tego roku, miłośnicy jogi będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć na świeżym powietrzu w trzech różnych miejscach w mieście – Parku Podolskim, Parku Źródliska oraz Parku na Zdrowiu.

W Parku Podolskim zajęcia będą prowadzone w każdą sobotę o godzinie 10 rano. Cykl rozpocznie się 22 czerwca i będzie trwał aż do 27 lipca. Miejsce spotkań to zachodnia część parku, przy al. Śmigłego-Rydza, pomiędzy tężnią solankową, fontanną oraz charakterystycznymi skałkami.

Następnie, Park Źródliska I stanie się miejscem dla niedzielnych porannych sesji jogi. Zajęcia, rozpoczynające się o godzinie 10, będą odbywały się od 30 czerwca do 25 sierpnia na malowniczej polanie położonej pomiędzy stawem a ulicą Fabryczną.

Na koniec, Park na Zdrowiu zaprasza na niedzielne popołudniowe spotkania z jogą. Sesje, które rozpoczną się o godzinie 13:00, będą odbywać się od 30 czerwca do 25 sierpnia na przytulnej polanie obok stawu, dostępnej od al. Unii Lubelskiej.

Wszystkie zajęcia są darmowe i nie wymagają wcześniejszych zapisów. Wskazówki dla uczestników to przyniesienie ze sobą maty do jogi lub koca, wygodnego stroju sportowego oraz butelki wody do picia.