Karnety na stadion Widzewa Łódź rozeszły się w ekspresowym tempie

Na stadionie Widzewa Łódź kibice zawsze dopisują. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej w puli ponownie pojawiły się wolne karnety do wykupienia. Jednak podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach, tak samo i teraz kibice szybko wykupili wszystkie dostępne bilety. Na ten moment karnetów kupić już nie można.

Szybka sprzedaż karnetów na stadion Widzewa Łódź

Piłkarska runda wiosenna rozgrywek w Polsce już się rozpoczęła. Piłkarze Widzewa Łódź po raz kolejny będą mieli pewność, że na własnym stadionie będą mogli liczyć na wsparcie całego stadionu. Otóż już teraz wyprzedały się wszystkie karnety. Dodajmy, że jeszcze przed rozpoczęciem sezonu łódzki klub wyprzedał blisko 15 500 karnetów. Jednak jako, że nie wszyscy fani wykupili karnety na cały sezon, to przed rundą wiosenną do sprzedaży ponownie trafiły karnety. Jednak kibice ponownie nie zawiedli.

Brak karnetów w sprzedaży na stadion Widzewa Łódź

Przed rundą wiosenną w sprzedaży pojawiło się prawie sześć tysięcy karnetów. Jednak kibice, którzy chcieli kupić karnet na mecze nadchodzącej rundy, musieli naprawdę się pospieszyć. Wszystko za sprawą tego, że już w pierwszej turze sprzedaży, kiedy pierwszeństwo mieli kibice mający karnety w rundzie jesiennej, wyprzedały się niemal wszystkie karnety.

Po zakończeniu tej tury w sprzedaży pozostało mniej więcej 1500 karnetów. Te z kolei wyprzedały się bardzo szybko, a już po niecałej godzinie wykupiono kolejne 1000 karnetów. Ostatecznie sprzedaż karnetów na rundę jesienną na stadion Widzewa Łódź zakończyła się w niedzielę wieczorem, gdy na oficjalnej stronie klubu można było zobaczyć liczbę 16090 wyprzedanych karnetów. Oznacza to, że system karnetowy nie przyjmie już kolejnych zgłoszeń.