Kolizja drogowa z udziałem porsche i staranowany przystanek autobusowy

W środę, dnia 15 marca doszło do zderzenia dwóch samochodów niedaleko przystanku autobusowego przy ulicy Spornej w Łodzi. W wyniku kolizji uszkodzony został przystanek osobowy. Dwie osoby został przetransportowane do szpitala. Prawdziwym hitem stały się jednak słowa właściciela samochodu marki Porsche, który powiedział, że dopiero 5 dni miał ten samochód.

Niebezpieczna kolizja niedaleko przystanku przy ulicy Spornej

W kolizji udział wzięły samochód osoby marki Porsche i samochód osobowy marki Skoda. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że samochód marki Porsche z dość dużą prędkością wjechał na skrzyżowanie. W wyniku tego doszło do zderzenia z innym samochodem. Za kierownicą Porsche siedział 38-letni mężczyzna, z kolei samochodem osobowym marki Skoda kierowała 28-letnia kobieta. Do szpitala trafili osoby z Porsche – 38-letni kierowca oraz 34-letni pasażer.

Obecnie okoliczności zdarzenia są wyjaśniane. Nie wiadomo kto dokładnie zawinił w tym przypadku. Policjanci zabezpieczyli już monitoring, który może okazać się pomocny w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Na popularnej platformie TikTok można zobaczyć nagranie, gdzie kierowca samochodu marki Porsche mówi, że samochód miał dopiero od pięciu dni. Filmik jest prawdziwym hitem internetu.