Mroczne wydarzenia przy ul. Gołębiej – zazdrosny mężczyzna zaatakował nożem swoją partnerkę

Pijany 45-letni mieszkaniec Łodzi, kierując się zazdrością, zaatakował nożem swoją towarzyszkę życia. Zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu na łódzkiej ulicy Gołębiej. W wyniku agresywnego zachowania mężczyzny, twarz kobiety została poważnie zraniona. Mężczyźnie teraz grozi do 5 lat pozbawienia wolności za swój czyn.

Ta tragiczna sytuacja rozwinęła się ze zwykłej sprzeczki między parą, która przerodziła się w gwałtowną kłótnię. Mężczyzna, nie mogąc panować nad swoimi emocjami, wpadł w szał i osiągnął punkt, w którym chwycił nóż i skrzywdził swoją partnerkę. To zazdrość uznawana jest za główny czynnik prowokujący ten akt przemocy. Zaniepokojony sąsiad, który usłyszał krzyki kobiety, poinformował policję o incydencie.

Strażnicy prawa z VIII Komisariatu Policji w Łodzi natychmiast interweniowali, aresztując agresora tego samego dnia. Skrzywdzona kobieta natomiast została przewieziona do jednego z łódzkich szpitali, gdzie jej rany zostały opatrzone. Po leczeniu wróciła do domu i zrelacjonowała policji całą sytuację. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, mając w swoim organizmie ponad promil alkoholu.

Policjantka Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi potwierdziła, że 45-latek został postawiony w stan oskarżenia za swoje czyny. Śledztwo prowadzone przez wydział VI Komisariatu Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew wykazało, że mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.