Niezwykle dramatyczne wydarzenie na jednym z łódzkich osiedli: mężczyzna wraz ze swoim psem skoczył z dziewiątego piętra

W niedzielny, poranny dzień doszło do niezwykle szokującego incydentu na jednym z łódzkich osiedli. Mężczyzna, mający przy sobie buldoga francuskiego, podjął decyzję o skoku z dziewiątego piętra bloku mieszkalnego. Czterołap natomiast, ocalały z całego zdarzenia, został przekazany pod opiekę schroniska dla zwierząt znajdującego się przy ulicy Marmurowej w Łodzi. Informacje o całym zdarzeniu zostały przekazane przez Animal Patrol Straży Miejskiej Łodzi.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się 18 lutego, w niedzielne przedpołudnie.

Tragiczna śmierć na osiedlu Górna

Około szóstej rano do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który wraz ze swoim buldogiem francuskim postanowił wyskoczyć z okna mieszkania. Zwierzak po tym tragicznym zdarzeniu został natychmiast przetransportowany do łódzkiego schroniska dla zwierząt usytuowanego przy ulicy Marmurowej.

Pracownik dyżurny straży miejskiej w Łodzi otrzymał informacje o zdarzeniu około godziny 6:00 i natychmiast skierował patrol Straży Miejskiej z sekcji Animal Patrol na miejsce zdarzenia – ulicę Strycharską w Łodzi. Ich zadaniem było udzielenie pomocy psu, którego właściciel, w wyniku niezrozumiałej decyzji, skoczył z nim z dziewiątego piętra bloku mieszkalnego. Strażnicy po dotarciu na miejsce zdarzenia przejęli pod swoją opiekę buldoga francuskiego i przewieźli go do Schroniska dla Zwierząt w Łodzi przy ul. Marmurowej, gdzie zwierzak został poddany opiece lekarza weterynarii – informuje Biuro Rzecznika Prasowego Prezydent Miasta Łodzi.