Nowy plac do ćwiczeń street workout przy pasażu Abramowskiego w Łodzi

Osoby, które lubią regularnie lub raz na jakiś czas próbować wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej będą teraz miały taką okazję przy pasażu Abramowskiego w Łodzi. To właśnie tam powstał nowoczesny plac do ćwiczeń street workout, który pozwala na przeprowadzenie różnorodnego treningu całego ciała.

Budowa placu do ćwiczeń z funduszy pochodzących z Budżetu Obywatelskiego

Inwestycja związana z budową placu do ćwiczeń w Łodzi była bardzo chętnie odbierana przez wszystkich mieszkańców. Dość powiedzieć, że projekt ten zrealizowano dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego, co pokazuje, że ten projekt cieszył się dużą popularnością oraz uznaniem Łodzian.

Warto dodać, że obszar na Abramowskiego bardzo prężnie rozwija się już od kilku dobrych lat. W ciągu ostatnich pięciu lat wydano na zagospodarowanie tutejszych terenów około 4,5 milionów złotych. Pieniądze przeznaczono między innymi na budowę tężni, komórki, pasażu, czy teraz teraz nowoczesnego placu street workout.

Na placu do ćwiczeń street workout pojawił się wiceprezydent miasta Łódź

Plac do ćwiczeń street workout już teraz przyciąga sporo osób. Łodzianie z tej części miasta mają w końcu kompleksowe miejsce do prowadzenia treningów na zewnątrz. Jak widać po wielu osobach, które tutaj trenują, kilka drążków, linki oraz kółka wystarczą do tego, aby zbudować świetną sylwetkę oraz ponadprzeciętną sprawność fizyczną.

Dowodem na ogromne możliwości placu do ćwiczeń street workout jest także sam wiceprezydent miasta łódź, a więc Adam Pustelnik. Pojawił się on na placu street workout przy pasażu Abramowskiego w ostatnich dniach. Zaprezentował jak można wykorzystać to miejsce, jakie ćwiczenia są najlepsze na drążkach, a także pokazał wszystkim, że aktywność fizyczną mogą wykonywać także osoby pracujące za biurkiem. Jak zaznaczają osoby trenujące na placu street workout, takie miejsce jest idealne nie tylko dla wszystkich zapalonych miłośników tego sportu, lecz również dla osób, które wykonują treningi jedynie sporadycznie lub też dla takich, które nie mają innych możliwości treningowych.

Trening może zrobić każdy, niezależnie od pory dnia oraz innych czynników

Jak można się domyśleć, na plac przy pasażu Abramowskiego można przyjść w dowolnym momencie i zawsze można poćwiczyć lub spotkać pomocne osoby z doświadczeniem, które służą wskazówkami osobom początkującym. Takie miejsce to również świetne miejsce dla dzieci, które mogą odnaleźć swoją pasję i zainteresowania, które zostaną z nimi już na dalsze etapy życia.