Nowy rok akademicki przynosi atrakcyjne rabaty dla posiadaczy Karty Łodzianina

Rok akademicki zbliża się wielkimi krokami, więc to dobry moment na przypomnienie studentom o korzyściach płynących z posiadania aktualnej legitymacji studenckiej oraz aktywnej Karty Łodzianina. Te dokumenty otwierają bowiem drzwi do świata atrakcyjnych rabatów i zniżek.

Karta Łodzianina jest nie tylko dowodem tożsamości łodzian, ale także kluczem do szerokiej gamy upusty cenowych. Orientarium Zoo w Łodzi ma dla posiadaczy Karty specjalną ofertę – bilety wstępu za jedyne 40 zł. Ale to nie koniec korzyści. Studenci z Kartą Łodzianina mogą cieszyć się niższymi cenami w swoich ulubionych restauracjach, szkołach językowych czy sklepach. W sumie, aż 250 partnerów programu oferuje zniżki dla osób z Kartą.

Ale Karta Łodzianina to nie tylko zniżki w miejscach rozrywki czy edukacji. To także sposób na tanie podróżowanie po mieście. Posiadacze Karty mogą kupować bilety komunikacji miejskiej (jednorazowe i okresowe migawki) po niższych cenach. Wystarczy pobrać aplikację Łódź.pl i aktywować Kartę, by cieszyć się ta wygodą.

Dokładne informacje na temat Karty Łodzianina, jej korzyści oraz miejsca, w których można z niej skorzystać, znajdują się na dedykowanej jej stronie internetowej.