Odwilż w mieście, a wraz z nią dziury drogowe

Mieszkańcy Łodzi oraz kierowcy, którzy mieli okazję w ostatnim czasie przemieszczać się po mieście z pewnością zauważyli, że w wielu miejscach występują dziury drogowe. Niestety, ale niejeden kierowca na pewno odczuł to na zawieszeniu swojego samochodu.

Dziury w mieście po okresie zimowym

Do końca zimy jeszcze daleko, jednak pierwsza odwilż po świątecznych przymrozkach oraz śniegu sprawiła, że na drodze ujawniło się sporo dziur. Niestety, ale sporo kierowców z tego powodu bardzo mocno nadwyrężyła zawieszenie w swoim samochodzie.

W tym roku okres świąteczno-noworoczny obfitował w spore ilości śniegu i okresowe mocne przymrozki. To spowodowało, że pierwsza odwilż uwydatniła wszystkie problemy na drogach w województwie łódzki. Niestety, ale zima to zawsze czas, kiedy możliwe są opóźnienia z powodu złych warunków atmosferycznych. I to nie tylko samochodów, lecz także tramwajów i autobusów, jak to miało miejsce w Mysłowicach.

Opinie kierowców na temat dróg w Łodzi w Social Media

W mediach społecznościowych pojawiło się sporo informacji na temat stanu łódzkich dróg po odwilży, która w ostatnich dniach się pojawiła. Kierowcy narzekają przede wszystkim na liczne dziury, które pojawiły się tam, gdzie wcześniej ich zupełnie nie było.

Spora liczba kierowców wyraziła swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych. Zaznaczali oni, że po jednym kursie po mieście musieli udać się na stację diagnostyczną, aby sprawdzić stan techniczny zawieszenia w swoim samochodzie. Do komentarzy dołączają oni także zdjęcia, na których widać miejskie dziury, a także kałuże, które porobiły się w mieście z powodu roztopów oraz intensywnych opadów deszczu.