Samochodowy dramat w Groszkach: 36-letnia kobieta nie przeżyła kolizji z drzewem

Pod Łodzią doszło do zgubnej kolizji drogowej. W wynik zdarzenia, które miało miejsce w Groszkach, w województwie łódzkim, życie straciła 36-letnia kobieta. Informacje o tragicznym incydencie przekazał rzecznik prasowy straży pożarnej w Łodzi, Jędrzej Pawlak. W tym samym zdarzeniu ucierpiał także 45-letni mężczyzna.

Całe zdarzenie rozegrało się we wczesnych godzinach środowego poranka, po godzinie 6. Doszło do niego na drodze krajowej nr 92, która przechodzi przez miejscowość Groszki, leżącą w powiecie kutnowskim. Z nieustalonych jeszcze przyczyn, kierujący samochodem stracił panowanie nad pojazdem, który następnie uderzył z impetem w drzewo.

Jak poinformował Jędrzej Pawlak, podróżujących autem było dwoje. Niestety, 36-letnia kobieta nie przeżyła zderzenia i zmarła na miejscu. Tymczasem drugi pasażer, 45-latek, został przetransportowany do szpitala w celu udzielenia mu pomocy medycznej.

Na chwilę obecną, policja prowadzi intensywne dochodzenie w celu ustalenia okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku. Ruch drogowy na miejscu zdarzenia jest utrudniony i odbywa się wahadłowo.