Spotkanie twarzą w twarz z łosiem na drodze szybkiego ruchu: Dwie kobiety i dwoje małych dzieci na pokładzie

Niezapomniane doświadczenie spotkania z łosiem na drodze ekspresowej przeżyli pasażerowie osobowego samochodu marki Citroen. Wszyscy uczestnicy wydarzenia – dwie dorosłe kobiety oraz dwoje małych dzieci – na szczęście wyszli z niego bez szwanku. Więcej informacji znajduje się poniżej.

Kolizja z łosiem miała miejsce na trasie S8. Pasażerami pojazdu były dwie kobiety oraz dwoje malutkich dzieci. Jak relacjonuje sierżant sztabowy Agnieszka Jachimek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, 33-letnia kobieta prowadząca samochód podróżowała ze swoją 67-letnią towarzyszką oraz swoim 3-letnim synem i 11-miesięczną córką.

Mimo dramaturgii sytuacji, na szczęście nie doszło do żadnych obrażeń wśród uczestników tego niesamowitego zdarzenia. Niestety, uszkodzenia pojazdu były na tyle poważne, że nie pozwoliły na kontynuowanie podróży.

Mija dwa tygodnie od momentu kolizji, a teraz Komendant Powiatowy Policji w Pabianicach otrzymuje wiadomości z podziękowaniami skierowanymi do funkcjonariuszy drogówki, którzy zareagowali na incydent na miejscu.