Straszliwe zdarzenie drogowe pod Wieluniem: czołowe zderzenie BMW i skody

W ciężkim incydencie drogowym, jaki miał miejsce w środku nocy na szosie Przycłapy-Mierzyce w powiecie wieluńskim, doszło do frontowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Niestety, doszło do zdarzenia na trasie łączącej miejscowościami Przycłapy-Mierzyce w powiecie wieluńskim, gdzie auto marki BMW w pewnym momencie utraciło kontrolę, zjechało na przeciwny pas ruchu i uderzyło bezpośrednio w nadjeżdżającą skodę.

Komisarz Aneta Sobieraj, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, poinformowała o szczegółach zdarzenia. Jak podkreśliła, oba pojazdy – BMW oraz skoda, brały udział w tym zdarzeniu. Kierujący nimi byli 22-letnia kobieta i 18-letni mężczyzna. Zarówno kierująca BMW, jak i kierowca skody zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w organizmie – obydwoje byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia drogowego, cztery osoby odniosły obrażenia. Droga była nieprzejezdna przez wiele godzin, a ruch został przywrócony dopiero na ranem. Policja w Wieluniu prowadzi szczegółowe dochodzenie w sprawie tego incydentu.