Teatr Kamila Maćkowiaka obchodzi dekadę istnienia z wielkimi planami i premierą spektaklu

To już minęło dziesięć lat od momentu, kiedy Teatr Kamila Maćkowiaka otworzył swoje drzwi dla publiczności. Przez ten czas zgromadził grono wiernych widzów, dla których przygotował kilka niespodzianek na czas jubileuszowych obchodów.

Z tej okazji na scenie Teatru Kamila Maćkowiaka zaplanowana jest premiera kontynuacji uwielbianego przez publiczność „Diva Show”. Druga część, zatytułowana „DIVA 2, czyli lament królowej”, pomimo że jest kontynuacją, ma ściśle nawiązywać do wydarzeń pierwszej odsłony spektaklu. Trudno nie przypomnieć tu, że „Diva” to spektakl oparty na fascynacji Kamilą Maćkowiak artystką Tiny Turner. Spektakl prezentuje nam surowy obraz życia sławnej osoby, której prywatność jest nieustannie naruszana przez media. To również drobiazgowe studium duszy artysty, ukazujące zarówno jej jasne, jak i ciemne strony.

Podczas tegorocznego sezonu jubileuszowego teatr planuje również spotkania z aktorami po pokazach. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się 10 stycznia, po spektaklu „50 słów”. Widzowie będą mieli okazję do rozmowy z Marią Seweryn i Kamilem Maćkowiakiem.

9 i 10 lutego zaś widzowie będą mogli obejrzeć dwa specjalne spektakle dedykowane roku jubileuszowemu. W tym czasie odbędzie się również pożegnanie z tytułem „Klaus – obsesja miłości”, poświęconym jednym z najbardziej znaczących aktorów XX wieku, Klausowi Kinskyemu.