Unikalna premiera albumu "Łódź do zobaczenia! Łódź see you!" w EC1

Wielbiciele miasta Łodzi oraz zdolni twórcy Sławomir Krajewski i Jacek Kusiński z radością zapraszają wszystkich na prezentację ich świeżo wydanego albumu „ŁÓDŹ DO ZOBACZENIA! ŁÓDŹ SEE YOU!”. Premiera odbędzie się w nadchodzącą niedzielę, 3 grudnia, o godzinie 15:00. Miejsce spotkania to Audytorium Centrum Nauki i Techniki EC1, znajdujące się przy ulicy Targowej 1/3. Dla wszystkich gości wstęp jest wolny.

Album skupia się na różnorodnych aspektach miasta – od malowniczych zakątków, mniej znanych mieszkańcom, po odnowione zabytki i ekscentryczne przestrzenie. Przez te strony prowadzi nas podróż przez intrygującą historię Łodzi. Zasada „Spodziewaj się niespodziewanego” staje się głównym hasłem tej wyprawy po naszym mieście. W trakcie tej krótkiej wędrówki przez przemysłowe serce Polski odsłaniają się przed nami skarby kultury, sztuki i unikalnych lokalizacji.

Sławomir Krajewski, inicjator tego projektu, oraz Jacek Kusiński, ceniony łódzki fotograf, są autorami albumu. Wydawnictwo Kusiński jest odpowiedzialne za wydanie albumu, który prezentuje zdjęcia nie tylko Jacka Kusińskiego, ale i wielu innych talentów fotograficznych z Łodzi. Album został stworzony z myślą o pokazaniu Łodzi w taki sposób, który może zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych miłośników i znawców tego miasta.