Wzrost liczby lotów z Łodzi do Londynu. Świąteczna decyzja Ryanair

Z myślą o osobach mieszkających czy zatrudnionych na terenie Wielkiej Brytanii, linia lotnicza Ryanair podjęła decyzję o zwiększeniu liczby lotów pomiędzy Łodzią a Londynem w okresie świąt Bożego Narodzenia. Celem tej decyzji jest umożliwienie osobom spędzenie świąt w Polsce oraz zwiększenie komfortu podróży dla klientów korzystających z usług przewoźnika. Szczegółowe informacje dotyczące tej zmiany znajdują się poniżej.

Ryanair, znany przewoźnik lotniczy, podał do wiadomości, że planuje wprowadzenie dodatkowych lotów na trasie Łódź – Londyn Stansted w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jest to informacja szczególnie istotna dla licznej grupy osób pracujących lub zamieszkałych w Wielkiej Brytanii, które pragną odwiedzić rodzinę i przyjaciół w Polsce na święta. W tym okresie często trudno jest zdobyć bilet lotniczy, a ich ceny bywają znacznie wyższe niż zwykle.

Zwraca uwagę fakt, że Wizzair kończy swą działalność na trasie do Londynu Luton pod koniec października. W efekcie tej decyzji, Ryanair stanie się jedynym przewoźnikiem realizującym loty z łódzkiego lotniska.

Podróżujący z Łodzi mogą skorzystać z regularnych połączeń Ryanair do Londynu Stansted, jednak oferta przewoźnika jest znacznie szersza i obejmuje również takie kierunki jak: Dublin, Bruksela Charleroi, Mediolan Bergamo, Alicante czy Malaga.

Warto zauważyć, że z Łodzi jest możliwe również odbycie podróży do takich miejsc jak: Nottingham East Midlands, Zakynthos, Burgas, Atnalya, Side czy Kreta.