Zmiana kilku tras linii MPK Łódź oraz utrudnienia na S14

Osoby, które na co dzień korzystają z łódzkich linii MPK będą musieli przygotować się na zmiany w rozkładzie jazdy. Wszystko za sprawą remontu torowiska na Alei Politechniki. Co więcej już niedługo ruszy także przebudowa drogi ekspresowej S14, a z tego względu z utrudnieniami będą musieli liczyć się kierowcy poruszający się drogą S14.

Remonty w Łodzi powodem zmian organizacyjnych w ruchu drogowym

Mieszkańcy wielu polskich miast w okresie letnim muszą przygotować się na mniejsze lub większe utrudnienia drogowe. Podobnie jest w mieście Łódź, gdzie już niedługo zmianie ulegnie rozkład jazdy MPK Łódź, a także dojdzie do reorganizacji na drodze ekspresowej. Pierwsze zmiany w rozkładzie jazdy łódzkiego MPK będą miały miejsce już niedługo, ponieważ między 1 a 3 sierpnia.

Z kolei kierowcy poruszający się drogą ekspresową muszą bacznie zwracać uwagę na znaki drogowe, a przede wszystkim te informacyjne, a także z objazdami. Lada moment mają rozpocząć się kolejne prace związane z przebudową przebiegającej w obrębie Łodzi drogi ekspresowej. Miejmy nadzieję, że pracownicy drogowi szybko uporają się z obowiązkami, dzięki czemu ruch drogowy zostanie jak najszybciej przywrócony do porządku.