Zmiana najemców w miejskich lokalach użytkowych: Gabinet dogoterapii, antykwariat i wiele innych

Blisko trzydzieści miejskich lokali przeznaczonych do użytku komercyjnego ma nowych najemców. W Łodzi pojawią się zestaw różnorodnych usług, w tym gabinet specjalizujący się w dogoterapii, sklep handlujący starociami i firma organizująca eventy dla dzieci. Większość z tych miejsc znajduje się w odnowionych budynkach po procesie rewitalizacji.

Gmina ma teraz do dyspozycji szeroką gamę usług oferowanych przez jej nowych najemców. Na przykład, na ulicy Limanowskiego pod numerem 26 rozpocznie działalność antykwariat oferujący usługi kupna i sprzedaży przedmiotów antycznych. Tymczasem agencja specjalizująca się w organizacji dużych wydarzeń dla dzieci otworzy swoje drzwi na ulicy Zgierskiej pod numerem 36, oferując między innymi wynajem dmuchanych zamków.

Na ulicy Rogozińskiego 6A zacznie działać gabinet dogoterapii. Z kolei na odnowionej ulicy Legionów 44 ruszą cztery różne firmy: agencja wielobranżowa obsługująca projekty unijne, firma zajmująca się grafiką komputerową, gabinet dietetyczny i fizjoterapeutyczny oraz biuro rachunkowe.

W pobliżu, na ulicy Mielczarskiego 3, lokalizować się będzie fundacja oferująca wsparcie psychologiczne dla dzieci. Na ulicy Pogonowskiego 69 otworzy się gabinet specjalizujący się w stylizacji paznokci.

Stawki najmu tych lokali są zróżnicowane, zależne od rozmiaru i charakteru nieruchomości, wahają się od 7,50 zł do 43,50 zł.